Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jak zwykle okazja do świętowania. 1 czerwca uczniowie naszej szkoły zebrali się w sali gimnastycznej, aby zaprezentować wcześniej wylosowane przez klasy bajki. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami wokalnymi oraz teatralnymi. Wszyscy przy tym świetnie się bawili. Podczas obrad jury cała  szkoła postanowiła zaśpiewać wspólnie piosenkę „Dmuchawce, latawce, wiatr”. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy na środku sali. Później jury wybrało dwie klasy, które najbardziej się podobały - były to kl. 1a i kl. 1c. W nagrodę zwycięzcy ponownie zaprezentowali swoje piosenki. Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za  udział i zaangażowanie oraz złożyła życzenia z okazji naszego święta. W nagrodę każda klasa otrzymała coś słodkiego.
Milena i Magda