VI ŚDTM

W tym roku Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który obchodzimy zawsze w ostatni piątek września wypadł w dniu naszego szkolnego rajdu. Dlatego matematyka była przewodnim tematem rajdu. Podczas marszu i przy ognisku w Roztoce uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne. Najlepszy wynik uzyskała klasa IIIA. Gratulacje.

Już w dniu poprzedzającym święto w szkole pojawiły się plakaty promujące tabliczkę mnożenia.
Wyróżnienia za pomysł i wykonanie plakatu otrzymali:
Patryk Burdziński – klasa IIIA,
Adam Karlicki – klasa IIB,
Tomasz Wojciechowski – klasa IID,
Natalia Kanut – klasa IC,
Dagmara Grabarek – klasa ID.
Z racji święta wszyscy uczniowie otrzymali prezenty w postaci bardzo dobrych ocen z kartkówki z tabliczki mnożenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w promowanie matematyki na wesoło.