Tu będzie można zobaczyć wszystko, co dzieje się w ramach Tygodnia Talentów 2020. Ruszamy od poniedziałku 9 marca.

Zajęcia sportowe

Podczas Tygodnia Talentów zostały przeprowadzone zajęcia „Sport moja pasja” dla klas I-III.  Swoje umiejętności i zainteresowania sportowe przedstawiły dziewczynki z klasy 5a – Oliwia Rylska, Magdalena Socha, Oliwia Kruszyńska oraz Natalia Miś.

Dziewczynki miały za zadanie uświadomić uczniom jak wiele powodów jest do tego aby uprawiać sport. Zajęcia lekkoatletyczne przeprowadziły Oliwia Rylska oraz Oliwia Kruszyńska. Pokazały najmłodszym dlaczego warto pracować nad harmonijnym rozwojem naszego ciała.

Magdalena Socha oraz Natalia Miś wykazały się przedstawiając swoje umiejętności w piłce nożnej. Wszyscy mamy nadzieję, że w przyszłym roku w Tygodniu Talentów będzie równie dobra zabawa.