Mały Pitagoras

30 stycznia (sobota) odbędzie się szkolny etap powiatowego konkursu matematycznego MAŁY PITAGORAS dla klas 4-8.
Etap drugi już 8 maja! Wezmą w nim udział te osoby, które uzyskają odpowiednie wyniki w etapie szkolnym.
Ze względu na bezpieczeństwo przydzielimy różne godziny dla poszczególnych klas. Czas na rozwiązywanie zadań to 1,5 godziny. Dokładne godziny podane zostaną 25 stycznia, gdyż będą one uzależnione od ilości chętnych z poszczególnych zespołów klasowych.
Zgłoszenia chętnych uczniów przyjmują nauczyciele matematyki - można zgłaszać się podczas lekcji online (zaraz po feriach zimowych) lub wysyłając wiadomość przez Librusa do Pani Wojciechowskiej lub Pani Nowickiej.
Zapraszamy wszystkie umysły matematyczne !!! Jeśli lubisz liczyć, ten konkurs jest dla Ciebie