Życie jest piosenką

"Piosenka lubi być śpiewana. Zaprosiłem do świata moich piosenek aktorów Teatru Polskiego. Kiedy śpiewają znane piosenki, dają im swoje twarze, kiedy śpiewają nowe, dają im swoje dusze. Ten wieczór przyniesie niezwykłe wykonania i zaskakujące interpretacje. Zapowiadam, że do wspólnego śpiewania będę chciał wciągnąć widzów – słyszeliście kiedyś Państwo swoje głosy pod niebem Teatru Polskiego? Aby Was ośmielić, Drodzy Widzowie, sam zaśpiewam. Zapraszam zatem na piosenkowy wieczór, który, mam nadzieję, jednych ściśnie za gardło, innych rozbawi, a wszystkich rozśpiewa.”  - napisał na stronie Teatru Polskiego Jacek Cygan. Jak co miesiąc uczniowie naszej szkoły wybrali się do teatru razem z Panią Anną Sreberską, która regularnie organizuje dla nas te cudowne piątkowe wyjazdy. Obejrzeliśmy w Teatrze Polskim przedstawienie Jacka Cygana „Życie jest piosenką.” Większości z nas przedstawienie  bardzo się podobało, a po wspólnym pobycie w teatrze jak zwykle udaliśmy się do KFC i na tradycyjną wspólną kolację.

Natalia Mika Klasa 3b