Kiermasz wielkanocny

W niedzielę 29 marca w Centrum Kultury w Błoniu odbył się kiermasz wielkanocny. W kiermaszu brało udział liczne grono uczniów oraz nauczycieli z naszego gimnazjum. Wszyscy zachęcaliśmy gości odwiedzających kiermasz do kupna wykonanych przez uczniów naszej szkoły ozdób wielkanocnych. Oczywiście nie mogło zabraknąć „Perełki '' naszego gimnazjum, czyli ręcznie wyrabianych naczyń i ozdób z ceramiki. Ponadto w sali kinowej były organizowane występy różnych formacji artystycznych, każdy więc mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Kiermasz dobiegł końca po godzinie 18.00. Wszystkim przybyłym na nasze stoisko serdecznie dziękujemy!
Dominika Stachlewska