Tydzień Talentów - tańce

W ramach „Tygodnia Talentów” odbyła się prezentacja tancerzy z grupy Studio Tańca Krystian Krzemiński. Mieliśmy okazję zobaczyć ich taneczny pokaz podczas ostatniej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również tym razem nie zawiedli widzów i zaprezentowali swoje umiejętności, a nasz absolwent Krystian dodatkowo opowiadał o swojej przygodzie z tańcem - w formie swoistego wywiadu, w którym pytania zadawała nasza koleżanka, również tańcząca w tej formacji tanecznej. Następnie nasi goście przebrali się w stroje do tańca standardowego i zatańczyli walca angielskiego i wiedeńskiego. Kolejnym punktem ich występu były tango i cha-cha. Następnie dla uatrakcyjnienia spotkania Krystian zaprosił publiczność do wspólnej, nieco zmodyfikowanej, cha-chy. Całe spotkanie było niezwykle interesujące, mamy nadzieję na ich ponowny występ w naszej szkole.
Maxymedialny Krzysztof Pawlak, kl. 2c