Gala Tygodnia Talentów

Czwarty już Tydzień Talentów jak zwykle podsumowaliśmy Galą. To ważne i piękne wydarzenie w życiu naszego gimnazjum. Uroczystość poprowadzili Natalia Pawłowska z kl.2b i Patryk Burdziński z kl.2a. Podczas spotkania uczniowie mogli jeszcze raz się zaprezentować, a nauczyciele wręczyli nagrody za osiągnięcia w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego. Podczas Gali zaśpiewały dla nas Małgosia Wołkow, Natalia Szymaniak, Klaudia Mączyńska, Ania Lipowska, Magda Toczyńska, Beata Urbańska, ale szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na występ Zuzi Kwiatkowskiej, która po raz pierwszy w historii naszej szkoły zaśpiewała utwór japoński. Natalia Mika oraz Paulina Bernat zaprezentowały się we własnym układzie choreograficznym. Wiele występzachwyciło publiczność, zarówno uczniów, jak i naszych nauczycieli. Sala gimnastyczna Gimnazjum nr 2 pełna była radości i uśmiechu. Nagrodzono wszystkie osoby, które odniosły jakieś sukcesy. Znaleźli się wśród nich nasi Maxymedialni i specjaliści od nagłośnienia, bez których żadna szkolna uroczystość nie mogłaby się odbyć. Nagrodzeni zostali uczniowie udzielający się w sporcie czy grze takiej jak FIFA, uhonorowano najlepszą frekwencję uczniów, najlepsze wyniki w nauce oraz sukcesy odniesione w konkursach, między innymi o HIV i AIDS, o Żołnierzach Wyklętych, konkursie języka angielskiego, konkursie matematycznym "Mały Euklides", konkursie języka niemieckiego na kalendarz adwentowy. Nagrodzone zostały osoby aktywnie pracujące w ramach koła chemicznego i historycznego oraz oczywiście wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w Tygodniu Talentów. Publiczność była zachwycona, wszyscy świetnie się bawili. Gdy na zakończenie uroczystości wszyscy nagrodzeni wyszli na środek, okazało się, że na swoich miejscach pozostało niewiele osób. Mamy nadzieję, że na zakończenie przyszłorocznej Gali Tygodnia Talentów miejsca na krzesełkach i ławeczkach pozostaną puste!
Maxymedialna Natalia Pawłowska, kl. 2b