Pierwsza wycieczka

29 września w pierwszy jesienny weekend klasa I z SP 4 w Błoniu wyjechała na wycieczkę do Wesołej Zagrody w Drybusie. W wyprawie tej uczestniczyli również Rodzice uczniów.

Dzieci , bardzo serdecznie przyjęte przez gościnnego Gospodarza Zagrody, cieszyły się ze spotkania ze zwierzętami, wesołej, pełnej atrakcji  zabawy.  Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc w ciekawych zawodach i konkursach. Po skończonej zabawie można było się zrelaksować przy ognisku, piekąc kiełbaski i gawędząc na różne tematy.

Integracja klasy z wychowawcą i Rodzicami była udana. Dzieci-  fantastycznie spędziły czas, a Rodzice - mogli beztrosko pobawić się ze swoimi pociechami. Wszyscy znaleźli „coś” dla siebie.

Zadowolona wychowawczyni klasy I.