Spotkanie

Łukasz Nowicki - świetny aktor, doświadczony dziennikarz, a przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju osoba. Mogli się o tym przekonać uczniowie błońskich szkół, którzy mieli okazję poznać go osobiście. Spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem, gdyż przez słuchaczy zostało uznane za najlepsze z dotychczasowych. Pan Nowicki dał nam się poznać nie od strony zawodowej, lecz jako człowiek z pasją i niesamowitą energią do życia, którą zaraził wielu z nas. Z niesamowitym przejęciem opowiadał nam nie tylko o swoim życiu czy pasjach, ale odnosił się również do naszych zachowań, przytaczając liczne historie ze swojego życia. Zarówno młodzież, jak i dorośli zgromadzeni w sali Centrum Kultury w Błoniu, z wielkim zaciekawieniem słuchali o podróżach i przygodach Pana Łukasza. Myślę, że niejednego z nas zmotywował do działania. W pewnym sensie uświadomił nam, że po „czterdziestce” życie dopiero się zaczyna, dopiero wtedy zaczyna być naprawdę ciekawie. Kto miał okazję poznać Pana Nowickiego wie, jakim pogodnym jest człowiekiem i pamiątkowe zdjęcia robione na zakończenie naszego spotkania na pewno długo będą nam o tym przypominać.

Maxymedialna Julia Ołdakowska
kl.1c