Kolorowa ceramika

W pracowni ceramicznej trwają ostatnie przygotowania do kiermaszu świątecznego. W pracach przy wykonywaniu ozdób bierze udział tak dużo osób z niepohamowaną inwencją twórczą, że niemożliwym jest znaleźć dwie jednakowe prace.

Jednym słowem pracownia ceramiczna ostatnimi dniami przeżywa prawdziwe oblężenie - tak trzymać, droga młodzieży! Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia stoiska z wyrobami uczniów na kiermaszu już w tę niedzielę. Obiecujemy wystawić do sprzedaży niektóre z wyrobów szkolnej pracowni ceramicznej - niektóre, gdyż niezwykle ciężko rozstać się z własnoręcznie zrobionym kubkiem, miseczką czy wazonem. Zapraszamy w niedzielę do Centrum Kultury.
Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć naszych wyrobów w albumie fotograficznym.
Dzi
ękujemy Centrum Kultury  w Błoniu za udostępnienie pieca do wypalania ceramiki.