Mikołajki na sportowo

Uczniowie naszej szkoły bardzo dbają o zdrowy styl życia i dlatego zamiast objadać się słodyczami z okazji „Mikołajek” postanowili spędzić je na sportowo.
Klasa II A, III C oraz III D wraz z wychowawcami wpadli na pomysł aby właśnie tego dnia to jest 05 grudnia (piątek) wybrać się na Stadion Narodowy gdzie niedawno zostało otworzone lodowisko.
Trzeba przyznać że pomysł był bardzo udany. Lodowisko jest naprawdę super i bardzo duże. Każdy z nas czy szlifował swoje umiejętności czy też dopiero je nabywał w jeździe na łyżwach w pełni wykorzystał ten czas. Zabawy i śmiechu było co nie miara.
To był niezapomniany wyjazd i już planujemy następny a może tym razem udamy się na narty?