Tydzień Talentów

Tydzień Talentów odbywa się w naszym gimnazjum co roku. Jest wspaniałym doświadczeniem dla każdego z nas. Uczniowie przełamują swoją nieśmiałość, pokazują swoją artystyczną duszę lub wspierają innych w tym, co kochają. Każdy ma możliwość pokazania się z tej ''innej'', bardziej kreatywnej strony. Wystawy malunków, rysunków, rękodzieła, prac literackich czy fotografii piękni ozdabiają pierwsze piętro naszej szkoły. Każdy z nas, przechodząc obok nich, nie może  nacieszyć się widokiem tych pięknych prac. Gdy przemierzamy korytarz, możemy zobaczyć coś więcej, mianowicie stoiska krajów azjatyckich. Osoby interesujące się orientalną kuchnią i kulturą postanowiły opowiedzieć o niej więcej. Każdy chętny mógł podejść do stoiska i zadać pytania dotyczące Azji, mógł również skosztować parę typowo azjatyckich przekąsek. Natomiast na  parterze mieści się mini scena, na której podczas przerw uczniowie z naszej szkoły spełniają się muzycznie. Na każdej przerwie kolejne osoby stają przed mikrofonem i rozpoczynają swoje małe, a dla nich często wielkie show. Niektórzy stresowali się występem, lecz każda osoba po chwili mogła się zorientować, że nikt nie chce jej uprzykrzyć tak ważnej chwili. Cała widownia bez względu na talent czy predyspozycje do śpiewania starała się jak najbardziej wesprzeć każdego artystę, tworząc wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę. W międzyczasie były też puszczane różne utwory, przy których uczniowie naszego gimnazjum tańczyli i wspaniale się bawili. Tydzień Talentów z roku na rok jest coraz bardziej wspaniały, dlatego zachęcamy wszystkich uczniów - jeżeli kochasz to, co robisz, nie skrywaj tego w sobie. Otwórz się na świat, bo możliwe że kolejną sławną osobą na okładce kolorowego magazynu będziesz właśnie Ty:)
Maksymedialna Wiktoria Misiak, kl. 2b