FIFA

Po wielu tygodniach zmagań 26 lutego odbyły się finały rozgrywek w FIFĘ. W trójce najlepszych graczy znaleźli się Marcin SychowskiMateusz Włodarczyk oraz Patryk Smoliński. Bezkonkurencyjny okazał się ten ostatni, wygrywając odpowiednio 4:1 i 2:1. Drugie miejsce zajął Mateusz, wygrywając w zaciętym meczu z trzecim turnieju Marcinem 3:1. Wielkie gratulacje dla całego podium! Doping zapewnili zawodnicy, którzy zakończyli swój udział we wcześniejszych fazach turnieju. Im także bardzo gratulujemy. Szczególne podziękowania należą się jednak pomysłodawczyni, przewodniczącej szkoły Patrycji Patrycja Natalli Wisniewska, członkini samorządu Kamili Mikusekoraz Pani Magdalenie Zimnik za pełnienie funkcji opiekuna podczas naszych rozgrywek. Życzymy samych wygranych meczy, pięknych bramek i powodzenia za rok .