O Dniu Patrona piszą…

„Dzień Patrona była to jedna z najciekawszych imprez szkolnych, które się dotąd odbyły.” Bartek C.
„Dzień Patrona odbywał się w środę 1 kwietnia, był ciekawy oraz zwariowany.” Kasia K.

„W dniu naszego Patrona były różne konkursy na temat zdarzeń z życia św.Maksymiliana.”
Filip K.

1 kwietnia 2015r. w Gimnazjum nr 2 im. św.Maksymiliana Marii Kolbego odbył się Dzień Patrona.” Łukasz T.

„Całe to zdarzenie cechowało się bardzo dobrą organizacją, co widać po wymyśleniu wszystkich aspektów tego święta. Wszystkie szczegóły zostały przydzielone różnym osobom m.in. trzecioklasistom i nauczycielom. Jednak zaangażowanie w całokształt tych pierwszych nie równało się  z entuzjazmem pierwszaków (…).”  Krzysiek P.

„Julia- starsza koleżanka- poprosiła osoby, które miały udawać Maksymiliana i dziennikarza. Byli to Michał i Filip. (…). Jestem bardzo ciekawa, jak to wyszło.”  Klaudia B.

„Gdy weszliśmy, Krzysiek od razu rzucił się na stoisko z przyprawami i odgadł każdą z nich. Tuż po tym zabraliśmy się za przyszywanie guzików.”  Bartek C.

„Wszystko działo się tak szybko, że aż nie można było wziąć oddechu.” Kasia K.

„Znowu dzwonek i cała klasa biegnie szybko do następnej sali.”  Ola K.

„Dziesięć minut na rozbrojenie tykającej bomby i rozbrojenie jej jak najszybciej, i bez pomyłek, żeby zdobyć jak najwięcej punktów!”  Miłosz Z.

„Najciekawsza była sala od matematyki,tam robiliśmy poduszkowce z płyty CD, rurki, balona, nitki i plasteliny.”  Michał P.

„Ciekawe było doświadczenie fizyczne u p.Bytońskiego, ponieważ doskonale rozwijało wyobraźnię a ponadto wymagało rozplanowania  pomiędzy różne osoby.” Krzysiek P.

„ Najciekawiej to było w sali 8, gdzie były zadania związane z Japonią.”  Kasia K.

„Najciekawsze było „pisanie japońską ręką” oraz „budowanie Niepokalanowa(…).”  Ola K.

„Święty Maksymilian był naprawdę bardzo dobrym człowiekiem. (…) Bardzo zdziwiło mnie  to, że uratował człowieka i sam poszedł na śmierć. Jestem bardzo zaciekawiona, jak żył w Oświęcimiu.” Ola K.

„Zrozumiałem, że święty Maksymilian był naprawdę dobrym człowiekiem.” Michał P.

„Nasz Patron zostanie w pamięci chyba każdego z nas.” Filip K.

„Myślę, że tego typu święta powinny być organizowane częściej.” Krzysiek P.

„Naprawdę podobał mi się ten dzień.” Michał P.

„Myślałem, że to będzie nudna impreza, ale było nawet fajnie.” Maciek G.
„Była to miła odskocznia od rutyny.” Łukasz T.

„Po całych zmaganiach z zadaniami z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domu.” Dominika S.