Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Podziękowanie

Maksymiliadowe  podziękowania.
Trzeci Błoński Festiwal Nauki  Maksymiliada za nami, emocje powoli opadają, odpoczęliśmy i myślimy, co zrobimy za rok. Ale chcemy jeszcze raz podziękować osobom i instytucjom, bez których nie byłoby  sukcesu naszej imprezy. 
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim dzieciakom, ich rodzicom i  Błoniakom, którzy mimo   deszczowej pogody odwiedzili nasze gimnazjum. Cieszymy się, ze nam zaufaliście i wierzymy, że ciekawie i twórczo spędziliście czas na Maksymiliadzie. 
Wielkie dzięki dla dyrektorów, nauczycieli i uczniów naszych zaprzyjaźnionych błońskich szkół – Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego i Zespołu Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza.  Dzięki Waszym różnorodnym i interesującym prezentacjom oferta Maksymiliady była bogatsza.
Bardzo dziękujemy władzom gminy Błonie i powiatu warszawskiego zachodniego – Panu Burmistrzowi Zenonowi Reszce i Panu Wicestaroście Pawłowi Białeckiemu. Dzięki Panów przychylności i przekazanym środkom finansowym mogliśmy stworzyć bogaty program festiwalu i nagrodzić jego uczestników.
Dziękujemy Dyrektorowi Kampinoskiego Parku Narodowego Panu Mirosławowi Markowskiemu za  materiały edukacyjne przekazane dla uczestników.
Dziękujemy ratownikom medycznym z Centrum Ratownictwa i Pierwszej Pomocy Ratea za bardzo profesjonalne i różnorodne pokazy Waszych umiejętności, dzięki którym ratujecie zdrowie i  życie. 
Wielkie dzięki dla Wszystkich i do zobaczenia za rok, na Maksymiliadzie 2016.
Dyrektor, nauczyciele, uczniowie i rodzice Gimnazjum nr 2 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu.
 

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa