Liga klasowa

Drodzy uczniowie w roku szkolny 2015 /16 będzie działać Szkolna Liga Klasowa – będziecie rywalizować z innymi klasami o bycie „Najaktywnieszą Klasą w Szkole” .

Regulamin Szkolnej Ligi Klasowej

1.   Do szkolnej ligi klasowej należą wszystkie oddziały w szkole.

2.   Klasa uczestniczy w imprezach szkolnych i otrzymuje za to punkty.

3.   Imprezy przewidziane w I semestrze

a.    Wrzesień – Rajd Szkolny

b.   Październik – Maksymiliada;

c.    Listopad –Dzień Niepodległości (19.11); Góra Grosza (23.11 – 04.12)

d.   Grudzień – Mikołaje na Mikołajki (3.01), Szkolny Dzień w Kapciach (15.12),

e.    Styczeń – Dzień Karnawałowy (28.01)

f.     Udział uczniów klasy w zawodach sportowych w  całym semestrze

4.   Możliwe jest przyznawanie  punktów za inne imprezy i działania nie przewidziane w tym wykazie.

5.   Dyrektor ma prawo przydzielić klasie do 10 punktów za inne działania.

6.   Jeżeli w zadaniu brana jest pod uwagę frekwencja – liczy się ją procentowo.

7.   W każdej konkurencji klasy są ustawiane od najwyższego do najniższego wyniku. Klasa która wygra może otrzymać maksymalnie 10 pkt; klasa na II miejscu 9; na 3 – 8; na 4 – 7; na 5 – 6; na 6 – 5; na 7 – 4; na 8 – 3; na 9 – 2; na 10 – 1 pkt.

8.   Jeżeli dwie klasy znajdą się na tym samym miejscu, dostają tyle samo punktów, kolejne miejsce się pomija.

9.   Wyniki klasowe będę zapisywane na tablicy wyników i podawane do wiadomości uczniowskiej na Facebooku i stronie szkoły.

10.               Klasa która uzyska najwięcej punktów w zadaniach otrzyma prezent – niespodziankę.