Pasowanie na ucznia

1 września 2020r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021  oraz uroczystość Pasowania na uczniów klas pierwszych. Te wydarzenia zawsze wzbudzają wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor Doroty Berlińskiej, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów oraz ich rodziców. W dalszej części głos zabrał Pan Burmistrz miasta Błonie Zenon Reszka, który życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i umiejętności.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania  oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej.