Paczka do Francji

Kolejny raz wysłaliśmy świąteczną paczkę do naszych francuskich koleżanek i kolegów, z którymi współpracujemy przez Internet w ramach projektu "Das Bild der Anderen" (Obraz Innych). Tegoroczna paczka zawierała wyłącznie rzeczy wykonane przez uczniów. Marysia Bogucka upiekła przy pomocy mamy (a może było odwrotnie...) pyszne ciasteczka, uczniowie uczestniczący w zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Annę Sreberską podarowali nam własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, piękne wyroby otrzymaliśmy również od uczniów działających w pracowni ceramicznej prowadzonej przez pana Adama Łuczaka, a my - uczestnicy projektu - wykonaliśmy świąteczne kartki z życzeniami. Na koniec Pani Dyrektor pomogła nam zamówić Mikołaja, który już wiezie nasz prezent do Francji. Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji!!!