Pożegnanie Maxymedialnych

Maxymedialni to grupa założona przez ucznia klasy 3b, dzisiaj już absolwenta gimnazjum, Wojciecha Kowalskiego. To ludzie niebanalni, kreatywni, odważni, radośni i bezinteresowni. Maxymedialni przez cały rok szkolny 2014/2015 dokumentowali życie naszej szkoły - pisali artykuły na stronę szkoły oraz na profil na facebook’u, a również do błońskiego biuletynu BIS, fotografowali i filmowali szkolne wydarzenia. Grupa Maxymedialnych z klas trzecich wybrała bardzo nietypową nagrodę za swoją działalność - zamiast spraw materialnych woleli się spotkać i spędzić razem czas w przyjemnej atmosferze. Spotkanie odbyło się na działce jednej z opiekunek Maxymedialnych. Pogoda próbowała nas zniechęcić do wyjazdu poza Błonie, ale chwile zwątpienia były bardzo krótkie. Deszcz nie był nam groźny, nie wystraszył nas - mało tego, wspaniały nastrój tej imprezy zniechęcił go... Mogliśmy wysuszyć mokre spodnie przy ognisku i w świetnej atmosferze spędzić razem kilka wspaniałych godzin. Jak wspaniałej - widać na zdjęciach.
Dziękujemy, Kochani, za Waszą pracę. Dzięki Wam nasza szkoła wzniosła się na medialne wyżyny. Nie ma lepszych!!! Będzie nam Was brakowało!
Dorota Ambroziak i Jola Ciesielska-Pleban
opiekunki Maxymedialnych