I po egzaminach

21,22 i 23 kwietnia 2015 roku... dni, na które czekali wszyscy trzecioklasiści. Jedna z najważniejszych dat dla nich w tym roku. W myślach każdego z Was się pojawia pytanie: "Co takiego kryje się pod tymi datami?" Otóż jest to EGZAMIN GIMNAZJALNY. Trzy dni stresu, tajemniczości i jednocześnie śmiechu! Stanęliśmy do wyzwania. Testy dzieliły się na część humanistyczną, matematyczno-przyrodniczą oraz językową. Jednak cóż to jest dla uczniów naszej szkoły? Dzięki wspaniałym nauczycielom i ich wsparciu oraz własnemu zaparciu byliśmy przygotowani w 100%! Na każdą część egzaminu wchodziliśmy do sali z myślą - wchodzę, „rozwalam test” i wychodzę z uśmiechem na twarzy. Teraz zostaje nam tylko wybranie odpowiedniej szkoły i skończenie obecnej z jak najlepszymi wynikami.
Maxymedialna Karolina Szczepanik