Plac zabaw

17.09.2020 roku miało miejsce oficjalne otwarcie nowego placu zabaw, znajdującego się przy naszej szkole. W uroczystościach uczestniczyły klasy 1-3 wraz z wychowawcami. Na początku przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego, Maja  Banaszkiewicz  dokonała uroczystego otwarcia  i zaprosiła wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała władzom gminnym i wszystkim osobom zaangażowanym w budowę. Po części oficjalnej nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali wspólnie Pani Dyrektor z Oskarem Neubertem. Następnie wszyscy przystąpili do zabawy. Samorząd Szkolny zorganizował  zabawy plastyczne, ruchowe i integracyjne, które wywołały uśmiech na niejednej twarzy. Uczniowie mogli także sami ocenić przydatność nowej inwestycji i ocenili ją oczywiście celująco.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować  Panu Wojciechowi Wałachowskiemu za nadzorowanie budowy oraz władzom naszej gminy, z Panem Burmistrzem na czele, za przekazanie pieniędzy na ten cel.