Warsztaty garncarskie

W piątek, 8.05,  mieliśmy możliwość odwiedzenia Warsztatu Garncarskiego Rodziny Konopczyńskich w  Bolimowie.  Spotkanie zaczęliśmy  od  zajęć w dwóch grupach.Każda z grup wysłuchała wykładu jak można zastosować  i używać  glinę, a także miała okazję wykonania własnoręcznego glinianych przedmiotów. Po tych zajęciach czekało na nas ognisko . Było wiele śmiechu i zabawy, a dowodem są nasze fotografie, prezentujące między innymi pomalowane twarze. Tym razem profesjonalnymi fotografami byli Jakub Kułakowski i Dominik Przybysz, dzięku którym możecie zobaczyć jak wiele emocji wzbudzała wyprawa do Bolimowa.

Maksymedialny Aleks Mitroo