Pokazy florystyczne

W kolejnym dniu tygodnia talentów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach florystycznych. Pani prowadząca zajęcia miała tytuł mistrza w swoim fachu. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Na samym początku dowiedzieliśmy się, na czym polega ten zawód oraz jak zostać mistrzem. Później przeszliśmy do praktyki, każdy robił swoją małą kompozycję, co było naprawdę wielką frajdą. Kiedy skończyliśmy, prowadząca pokazała nam, jak można zrobić coś podobnego, lecz w większym naczyniu. Następnie uczniowie spróbowali swoich sił. Z małą pomocą Pani florystki stworzyliśmy całą grupą kompozycję, którą podarowaliśmy Pani Dyrektor.
Maxymedialne Aleksandra Kuczmarska i Katarzyna Karlicka, kl. 2c