Targi Liceów

27 lutego klasy trzecie pod opieką Pani Anny Sreberskiej oraz Pani Anny Gruber udały się na wycieczkę do Warszawy. Głównym punktem wycieczki były targi liceów odbywające się w Pałacu Kultury. Mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną warszawskich szkół i porozmawiać z ich uczniami. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które jednak przyciągnęło tak wiele osób, że na Targach Liceów panował niemały tłok. Wychodziliśmy ze stosem ulotek i wątpliwościami spowodowanymi przez dylemat, którą szkołę wybrać. Uważam, że wyjazd na Targi Liceów zorganizowany przez naszą szkołę był fantastycznym pomysłem. Wielu z nas podjęło ostateczną decyzję co do wyboru szkoły, chociaż muszę przyznać że prawie wszystkie z nich były warte uwagi, więc niektórzy poczekają z decyzją do czerwca :)
Aleksandra Maria Chojnacka