Poszukiwacze zagadek

POSZUKIWACZE ZAGADEK

Świętujemy  Dzień matematyki

Drodzy uczniowie, już jutro(wtorek) w różnych miejscach naszej szkoły zostaną ukryte dla Was zadania do rozwiązania. Każdej klasie został przypisany konkretny kolor kartki. Kto znajdzie zadanie (w odpowiednim kolorze dla swojej klasy), rozwiązuje je (należy podać pełne rozwiązanie), podpisuje swoim imieniem i nazwiskiem, a następnie  wrzuca  do specjalnie przygotowanej do tego papierowej skrzynki, która znajduje się przy pokoju nauczycielskim. Każda osoba może rozwiązać maksymalnie dwa zadania. Aby uczeń mógł uzyskać ocenę za poprawne rozwiązanie zadania, nauczyciel ma prawo sprawdzić samodzielność jego rozwiązania na najbliższej lekcji matematyki. POWODZENIA!

Kolory dla poszczególnych klas:

uczniowie klas czwartych i piątych rozwiązują zadania w kolorze żółtym

klas siódmych w kolorze niebieskim

klas ósmych w kolorze różowym

klas trzecich gimnazjum w kolorze zielonym